Srpen 2016

Ztracená v pokroku

30. srpna 2016 v 20:36 | Tereza
Když jsem byla mladší myslela jsem si, že jsem celkem v obraze co se týče technologii apod. No jo ale pak jsem poznala přítele a byla jsem v háji Smějící se. Svět programování a technologii jak je zná on? Neni možný, že jsme ze stejné planety Smějící se.Tak jsem zjistila, že to co vím je uplný minimum. Občas u něj sedím a koukám s otevřenou pusou a jsem doslova ztracená Rozpačitý .

Šetřit na dětech?

30. srpna 2016 v 19:43 | Tereza |  DIY pro děti
Strká Vaše dítě vše do pusy?
Kouše vše?
Je Vaše dítě trhač?
Vyjadřuje své malířské umění tam kam nemá?
Zlobíte se na něj pak?
Přijde Vám zbytečné kupovat leporelo za pár stovek, když je tam stejně jen pár obrázků?
Nechcete mít doma X desítek knížek kvůli pár obrázkům, které nakonec stejně nemůžete najít?
Přijde Vám vše předražené?

ZDE JE SUPER NÁPAD PRO VÁS A VAŠE DÍTĚ

Vytvořte svému dítku vlastní leporelo, jediné co k tomu budete potřebovat je papír a pastelky. Nevíte co nebo jak to nakreslit? Nezoufejte a použijte GOOGLE, stačí zadat například :NAKRESLENÝ dinosaurus a najde Vám to plno obrázku. Ruku na srdce a řekněte, které dítě nepotřebuje znát dinosaura Smějící se.

Výhody?
-dítě bude nadšené, že jste to dělala právě Vy
-budete na sebe pyšná
-vybarvování je antistresové
-velmi levná záležitost
-můžete si poskládat obrázky jakýkoliv chcete

Když už máte vše hotové doporučuji zajít do papírnictví a nechat si výtvor zatavit a klidně Vám to vydrží na další dítě.

Rada? Chcete dítě naučit nové obrázky a slova? Prokládejte nové obrázky s obrázky, které už zná. Vás také vždy potěší, když zjistíte, že se vlastně musíte učit "jen" 3/4. Víte co tím myslím?


Musím říct, že dcera je z leporela hodně nadšená a více jí baví se učit nové věci. Představa, že leporela najdu za 20let a řeknu dceři:koukej tohle jsem dělala pro tebe když ti bylo 20měsíců. Uznejte, že to zní líp než: hele tohle jsem ti koupila v krámě Usmívající se